Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno je moderní školní komplex, který poskytuje širokou nabídku oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou nebo výučním listem. Pestrá nabídka vzdělávání je určena pro mužské i ženské uchazeče.

Školní komplex je situován v příjemném prostředí obklopeném zelení nedaleko od Příbrami v dosahu MHD. Škola má svoji tradici. Byla založena v roce 1980 a za tu dobu se transformovala do moderní a konkurence schopné školy s budoucností s kapacitou cca 560 žáků. Výuka je realizována v komplexu několika vzájemně propojených budov. Teoretická výuka splňuje ty nejnáročnější vzdělávací požadavky. Odborné učebny a laboratoře jsou vybaveny moderními informačními technologiemi v podobě interaktivních tabulí, datových projektorů, vizualizérů, moderních výukových programů apod. Stejně tak je důraz kladen na estetickou kvalitu a pohodlí žáků v učebnách. Ty jsou vybaveny novým, výškově stavitelným nábytkem zajišťující pohodlný komfort studujícím žákům. Škola disponuje největší tělocvičnou v regionu. Současně využívá pro sportovní vyžití vlastní vybavenou posilovnu, víceúčelové sportoviště s umělým povrchem a travnaté hřiště.

Praktická výuka je realizována v moderních školních dílnách, kde je kladen důraz na systematickou modernizaci strojního a materiálního vybavení. Žáci pracují s moderními učebními pomůckami tak, aby byli schopni pružně reagovat na dynamicky měnící se podmínky reálného světa vědy a techniky. Autodílny jsou vybaveny moderními diagnostickými zařízeními, hydraulickými automobilovými zvedáky apod. Elektro dílny disponují novým vybavením týkající se zabezpečovací techniky. Výuka kovoobrábění je praktikována na CNC strojích. Praktické vyučování má vlastní multimediální PC učebnu.

Školní kuchyně s jídelnou zabezpečuje celodenní stravování v příjemném prostředí přímo ve školním areálu.

Žáci z jiných regionů mají možnost využít nabídky ubytování ve dvou budovách domova mládeže přímo ve školním areálu. Zde jsou jim kromě optimálních studijních podmínek vytvořeny i podmínky pro sportovní a kulturní a jiné aktivní trávení volného času nebo odpočinek.

SOŠ a SOU Dubno je ucelený, samostatný a nezávislý moderní vzdělávací komplex, který je připraven uspokojit různorodou vzdělávací poptávku mužské i ženské klientely.

Neváhejte a využijte této možnosti právě Vy!

Kontakt

Střední odborná škola
a Střední odborné učiliště, Dubno
Dubno 100
26101 Příbram

IČ: 00659771
DIČ: CZ00659771
IZO školy: 110 450 931
REDIZO: 600007928
Datová schránky: 8yrjud6
Číslo účtu: 11439211/0100

E-mail: info@dubno.cz
Web: www.dubno.cz
Telefon: 318 679 041

RP_OV.jpgproge_CAD.pngAEDOP_Vzdelavani_pro_konkurenceschopnost.pngNarodni plan obnovySbirej tonerUNOV3

© 2021 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno. Veškerá práva vyhrazena.