Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Menu

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Dne 27. dubna se žáci ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Dubno zúčastnili zájezdu do Legolandu v Německu nedaleko Mnichova, kde měli prožít báječný zážitek s trochou toho deště.

První etapa výletu byla pochopitelně cesta. Všichni jsme nastoupili do autobusu, kde nás vítala naše průvodkyně a vyrazilo se. Cesta zpočátku sice nikomu nevadila, neboť každý spal, ale pak nás přeci jen přepadla nuda a mohli jsme se akorát tak kochat cestou. Jedinou spásou byla zastávka.

Po příjezdu do Legolandu jsme byli seznámeni s tím, jak bude vše fungovat, rozdali jsme mapy, zakoupili vstupenky, domluvil se čas a šlo se k hlavní bráně, kde nás vítali zaměstnanci Legolandu.

Na probádání celého areálu jsme dostali přes 7 hodin, a tak jsme jej probádali od shora až dolů. První atrakce, kde se Dubno usadilo, byla malá horská dráha na motivy Lego Racers a potom se všichni rozutekli do všech stran, kde nechyběly jiné horské dráhy, vodní atrakce, velká akvária a jiné šílenosti. A jak je známo, všude bylo i nějaké to občerstveníčko, kde se každý z nás určitě zastavil.

Mezi nejoblíbenější atrakce patřily horské dráhy, nejdivočejší dráha se nacházela v části inspirované Lego Castle, další pak nedaleko vstupu. Účastníci zájezdu měli možnost jít se pokochat do velkého akvária podle vzhledu Lego Atlantida, ve kterém byli k vidění žraloci a jiní mořští obyvatelé

Nakonec se dá říct, že jsme si výlet všichni skvěle užili až na ten nepříjemný déšť a nekonečnou cestu.


Viktor Březina 2.BS

Go to top