Informace o firmách, které mají zájem o naše absolventy a stávajícím žákům nabízí možnost poskytnutí stipendia, praxí, brigád, exkurzí, apod.

Žákům, kteří se budou učit pro Mubeu Žebrák, nabízí firma měsíční stipendium.
Podrobnosti v letáku:
mubea2016

Odborná praxe pro žáky 2. a 3. ročníku čtyřletých oborů
Obor Mechanik elektrotechnik Ročník 2. a 3.
Brigády
Obor Všechny obory Ročník 2. a 3. Věk nad 18 let ANO
Hlavní prázdniny ANO Další prázdniny většinou obsazeny Víkendy většinou obsazeny
Druh práce Různorodá, nemusí odpovídat oboru vzdělání
Způsob odměňování          
Kontaktní osoba Markéta Bláhová, personální odd. tel. 311 907 008 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VALEO v Žebráku je moderní výrobní závod, který vznikl v roce 2001 a patří do obchodní skupiny Termální systémy, která se soustředí na technologie přispívající k většímu komfortu v jízdní kabině (chlad, teplo). Je výrobcem výparníků určených pro montáž do klimatizace osobních a nákladních automobilů. Zákazníky společnosti jsou především závody patřící do obchodní skupiny Termální systémy, které montují výparníky jako součásti klimatizačních jednotek a ty se následně dodávají společnostem jako jsou ŠKODA, AUDI, VW, BMW, NISSAN, OPEL, RENAULT, TPCA, MAZDA, MERCEDES BENZ a mnoho dalších.

Valeo 1

Odborná praxe pro žáky 2. a 3. ročníku čtyřletých oborů
Obor Autotronik, Mechanik elektrotechnik Ročník 2. a 3.
Brigády
Obor Všechny obory Ročník 2. a 3. Věk nad 18 let ANO
Hlavní prázdniny ANO Další prázdniny NE Víkendy ANO
Druh práce Údržba strojů, drobné opravy, preventivní údržba na svěřeném technickém zařízení ve výrobě, analýza a odstraňování poruch na pracovních stanovištích, vedení předepsané dokumentace.
Obsluha výrobní linky.
Způsob odměňování 114 Kč/h (elektro údržba) nebo 74 Kč/h (operátor)
Kontaktní osoba Martina Pochová tel. 319 800 113 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V České republice působí KOSTAL od roku 1993. V roce 2009 vznikla organizační složka KOSTAL Kontakt Systeme se sídlem v Čenkově u Příbrami. Pracoviště KOSTAL Kontakt Systeme jsou zaměřena na výrobu převodovkových konektorů pro vozy s automatickou převodovkou a konektorů pro hybridní vozidla a elektromobily. Většina produkce je exportována na trhy EU. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, jsou vysoce funkční a spolehlivé.

Možnost brigády na pracovištích montáží v Čenkově.

Studenti mají možnost uzavřít s námi dohodu o provedení práce nebo o pracovní činnosti s výdělkem 90,-- (DPP) nebo 100,-- (DPČ) na hodinu. Mají šanci získat jednak pracovní zkušenosti a jednak si vybudovat základní pracovní návyky. Nabízíme brigády dlouhodobé, tj. na vykrytí dovolených našich zaměstnanců po celé letní období. S dopravou by neměl být problém. Mezi Čenkovi a Příbramí jezdí pravidelná autobusová linka.

Kontakt:
Alexandra Baumannová, vedoucí personálního odboru
Telefon: +420 318 493 360
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace, žádost o brigádu.

Facilisis augue dapibus suscipit aliquam dolor aenean tristique vitae eleifend convallis est congue, etiam ante semper adipiscing primis viverra et massa amet cursus class fringilla rutrum, odio erat iaculis nam erat suspendisse vehicula proin magna curabitur aenean. nunc elementum vivamus condimentum cubilia enim sem porta, elit molestie hac id neque.

Plynárenská 292, 261 01 Příbram

Podívejte se na informační leták.

Společnost je výrobcem elektrických rozvaděčů a rozvaděčových skříní.


SENCO Příbram spol. S r. o. Nabízí žákům vybraných oborů stipendijní program.
Podrobnosti v letáku:
senco2016

Nabídka pro žáky školy:

Odborná praxe pro žáky 2. a 3. ročníku čtyřletých oborů - NE
Brigády - ANO
Obor Elektrikář Ročník 2. a 3. Věk nad 18 let ANO
Hlavní prázdniny ANO Další prázdniny NE Víkendy NE
Druh práce Oblast výroby rozvaděčových skříní - zámečnické práce, osazování el. přístrojů, skladba svorkovnic, zapojování rozvaděčů
Způsob odměňování  hodinová sazba 65 Kč výkonnostní prémie        
Kontaktní osoba Michal Měchura, vedoucí výroby tel. 777 821 920 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za Balonkou 269, 261 01 Příbram 1

Společnost Wheelabrator je světovým lídrem v technologii povrchových úprav, nabízí kompletní řešení tlakovzdušným tryskáním, tryskáním metacím kolem a omíláním.

U Hostivařského nádraží 556/12, 102 00 Praha 10 – Hostivař.

LENIA spol. s r.o. je technologicky orientovaná firma, jejíž počátky se vztahují k podzimu 1990. Dnešní podobu společnosti s ručením omezeným přijala v polovině roku 1991. Již od vzniku se společnost dynamicky rozvíjela a měnila – z původní instalační firmy, podnikající v oboru zřizování poplašných zařízení, až po dnešní technologickou skupinu společností, které se zabývají komplexem činností v oblasti distribuce integrovaných bezpečnostních systémů, dodavatelskými a inženýrskými činnostmi nejen v oblasti technické bezpečnosti majetku a osob, ale i v sektoru telekomunikací a informačních technologií, službami v sektoru monitorování chráněných objektů prostřednictvím pultů centralizované ochrany a obchodní činností související s hlavními obory podnikání. Tyto služby jsou komplexně poskytovány v České i Slovenské republice.

Odborná praxe pro žáky 2. a 3. ročníku čtyřletých oborů
Obor Mechanik elektrotechnik Ročník 2. a 3.
Brigády
Obor Mechanik elektrotechnik Ročník 2. a 3. Věk nad 18 let ANO
Hlavní prázdniny ANO Další prázdniny ANO Víkendy NE
Druh práce Elektrotechnika - práce na montážích a servisu
Způsob odměňování Dle dohody        
Kontaktní osoba Jiří Křivonoska tel. 737 270 073 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.